6 Şubat 2015 Cuma

Rimmel Provocalips 16 Hour Lip Color Ruj !Youtube kanalını bayılarak izlediğim yabancı bir ülkeden bir hanımefendiden ilk olarak öğrendiğim bu ruju Türkiye'de görmeyi sabırsızlıkla bekliyordum. 
Veee!
İşte oldu.
Watsons'ın şubat kataloğunda görünce gözlerim ışıldadı!
Bugün olmadı ama en kısa zamanda hemen bir tane alacağım. 
Renkler harika !

Videoda izlediğim kadarıyla daha kullanmadan savunabilirim bulaşmadığını. Bebeklerini öptüğü ve 8 saat dudaklarında kaldığını videodan gördüm. 

Benim ilk olarak alacağım renk 730 Make your move!
İzlediğim kadarıyla ve fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla o renk hoşuma gitti. Tabi ki daha sonra diğer renkleri de mutlaka edineceğim. Maalesef öğrenci kredisiyle 20 tl bir ayda ancak verilebiliyor. 
:D
20x6 olsa gitti evin fatura parası!
Yine de alacağım!!!

Ayrıca size rujun yapısından bahsetmek istiyorum. 

Öncelikle kalıcılığıyla bir çok rujun önüne geçiyor. Renkleri herkesin zevkine uygun çeşitlilik gösteriyor. Çalışan bir bayan, okuyan bir öğrenci için kullanımı çok avantajlı! Çünkü sürekli rujunuzun silinmesi bazen sinir bozucu çirkin bir görüntü yapabiliyor.

Kendileri pembe daire içerisindeki kısımda rujunu saklıyor. Turkuaz daireli kısımda ise parlatıcı ve nemlendiricisini taşıyor.
Yani sür bir dakika bekle ve sonra rujun senin uzun süre bir parçan! 
Ayrıca sürmesi de çok kolay!

Fırça tarzı yapısı sayesinde kolay kullanımlı ve daha yoğun sürülebiliyor. 
Kokusuna gelince; ruj kısmının kokusu sıradan ruj kokusunda olduğunu ve nemlendirici parlatıcı olan kısımın ise şekerli bir kokusunun olduğunu söylüyorlar.
Aldıktan sonra deneyimimi ve dudağımda nasıl durduğunu sizlerle paylaşacağım.


Ve fotoğraflarla sizlere 
Rimmel Provocalips 16 Hour Lip Color Ruj !