27 Mayıs 2015 Çarşamba

Arındırıcı Bir Bakım İçin !


Garnier skin naturals arındırıcı temizleme jeli gerçekten yüzünüzün yağlama düzeyini dengeliyor. Ancak düzenli kullanmadığımız sürece pek fayda etmiyor. Diyerek söze başlayalım. 
Şimdi bu ürünü Merve hanımda gördüm ilk. Dayanamadım. Çok sevdiğim bir arkadaşımla birlikte çıktığımız alışverişte hemen birer tane edindik. Sabahları kullandığınız taktirde yüzünüz gün içinde en azından birkaç saat parlamayacak. Fena değil. Diyelim. Çok da övmeyelim. Ancak şunu da belirtmeliyim. Temizleme işinde gerçekten iyi... Hatta Garnier 3 farklı şekilde kullanılan peelingli jel temizleyiciden bile daha etkili bu konuda. Onu arıyorum. Çünkü hem maske olarak kullanabiliyordum. Bu ürün temizleme işinde ve yağ dengesinde iyi ama arada maske yapmak isterseniz... Bu doğru ürün değil. Ancak çalışanlar için sabah yüzümü yıkarken gecenin yağlanmasını atayım da duru bir yüzüm olsun diyorsanız harika!
Pratik
Doğru bir seçim. 
Siyah noktanız da yoksa sürekli kullanımı güzel.
Kokusu da harika ! Yeşil çay ve Moringa özü diye bir şey var. Aşağıda içeriğini koydum. İnceleyebilirsiniz. Fiyatı da 12-14 tl arasında...
 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder