1 Ocak 2015 Perşembe

Neon Fashion / Neon Moda

Neon renklerle süslü partiler bile yapıldı geçtiğimiz yıllarda. Hatta ülkemizde de yabancı turistlerin en sevdiği etkinliklerden oldu. Gece karanlığında bir yıldız gibi parlamak kimin hoşuna gitmez. Peki ya gündüz! Herkes bir yıldızdır.
Sizlerde ışıldamak istiyorsanız aşağıdaki fotoğraflara bakın ve fikir sahibi olun:Pembe ayakkabılar mor bileklikler... Harika! Şu eteğin desenlerinde canlılığa bakın. Adeta ben gencim diye bağırıyor :)

Erkeklerin de tercih ettiğini görüyoruz. Onlarda benim en sık karşılaştığım renk pembe... Ne kadar ilginç değil mi? Üstelik de bu renk onlara bence yakışıyor...
Sıcak bir yaz günü böylesi bir şeyle dışarı çıkmak sizi enerjik ve canlı, genç gösterecektir.


Sıkıcı bir giyimi patlatmak istediğinizde yapmanız gereken bu renklerden birini aksesuarlardan birinde kullanmak! Süper!İş hayatında bile kullanılan bu renkler tekrar söylüyorum sizi daha canlı ve dinamik gösterecektir.
Not: İş dünyasında asla kahverengi kullanmayın. Çok sıkıcı bir renk! ;)

Bu renklerle tüm gözler üzerinizde olacak! :D


Uu... Gotik bir tarza sahipseniz sizi diğerlerinden farklı ve dikkat çekici yapacak bu renkleri sizlerde tercih edebilirsiniz.


  


Hafif neon renkler de sizi daha soft bir havaya taşır.Sade bir kıyafeti patlatmak da bu olsa gerek! Harika bir yaz aksesuarı!

Ne kadar da sevimli! Öyle değil mi?!
Bu renge bayıldım!

Makyajda da neon tercih edenler var. Bu da neon partilerinde daha ilginç bir görünüm sunar.


Plajın en dinamik kızları siz olun!
Neon üzerine her şeyi sizlere göstermeye çalıştık. Umarım beğenmiş, kafanızda bir fikir uyandırabilmişizdir. Mutlu, enerjik günler dilerim...